This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Blog

DomůSedačkyExistuje dokonalé křeslo, které by bylo na míru vašemu vkusu?
Jak vybrat křeslo na míru pro vás?

Existuje dokonalé křeslo, které by bylo na míru vašemu vkusu?

Toužíte po dokonalém křesle, které zapadne nejen do prostředí vašeho obýváku, ale hodí se i k vašemu životnímu stylu? Hledáte křeslo, které poslouží jako sezení navíc pro návštěvu nebo jako útočiště pro vaše vlastní pohodlí? Jednoduše, křeslo na míru?

Výběr vhodného křesla má svá zákoutí a existuje množství verzí, které můžete zvážit. Ale jak vybrat to pravé? Jednoduše. Povězte si, co je pro vás hlavním důvodem jeho koupě.

Jako ve všem i zde záleží skutečně na tom, jakému účelu má vaše nové křeslo sloužit. Dříve než začnete hledat všechny možné verze, podívejte se na základní druhy.

Jaké typy křesel existují?

  1. Ušák

Je to jeden z nejpopulárnějších druhů, které jsou na trhu. Odkud pochází jeho název? Je odvozen od částí v opěrce, které jako by vyčnívaly. A tak vytvářejí takzvaná ouška. Většinou jsou pohodlné k sezení a v nabídce je množství provedení. Často se vyznačují pohodlností, vysokou opěrkou a jsou přímo stvořena pro komfortní sezení nebo lenošení s šálkem teplého nápoje v ruce.

 

  1. Retro klasika

Retro je součástí interiérového designu už dlouhou dobu, a tak brzy se odejít nechystá. Každoročně je součástí trendů, ať už jde o nábytek, doplňky nebo módu. Ani v otázce křesel tomu není jinak. Retro křesla mají množství podob a designových provedení. Tato křesla jsou skutečně stylová a máte s nimi jisté to, že jako designový kousek se nemusí měnit každé 2 či 3 roky.

Jednou nevýhodou těchto křesel avšak je, že nemusí být úplně pohodlná. Zvlášť dřevěné područky. Pokud vám však nejde o dlouhodobé lenošení v křesle a chcete si na něm posedět během pití kávy, nemusí vám to vůbec překážet.

 

  1. Ratanová křesla BOHO

Charakteristickými prvky BOHO jsou ratan, různé slaměné prvky nebo dokonce korek. Z části můžeme kousky z těchto materiálů přiřadit i k udržitelnému stylu, který je cílem mnoha z nás.

Tato křesla ve stylu BOHO jsou krásná, vzdušná a při použití měkkého polštáře, deky nebo jiné pohodlné výplně jsou i komfortní. Setkat se můžeme i s použitím různých kožešin, nápadům se meze nekladou.

  1. Moderní kousky

Doba se posouvá neustále vpřed a vy chcete stačit jejímu tempu? Moderní křesla přinášejí nejen neobvyklé tvary, materiály a barvy, ale i různé speciality, které vám mohou pomoci využít čas pro lenošení skutečně naplno.

Křeslo v neobvyklé barvě můžete využít jako dominantní prvek prostoru a dodat tak místnosti svěží nádech a šmrnc.

 

Pokud se nedokážete rozhodnout, měli byste zvážit několik základních otázek,
které vás možná navedou tím správným směrem. Směrem, který vede k vysněnému křeslu.

 

V JAKÉ POLOZE SEDÁVÁTE NEJRADĚJI?

Představte si víkendovou pohodu, idylku, kdy nemusíte dělat absolutně nic. Sedíte v křesle, čtete noviny nebo knihu. Chcete si podložit nohy? Pohodlně se opřít? Mít možnost přejít ze sedu přímo do lehu? Opěradla vám budou překážet, anebo je naopak budete potřebovat?

Dobrou možnost, jak na všechny tyto otázky odpovědět, nabízí například showroom nebo jakýkoli jiný průzkum nabízených křesel, při němž zjistíte, co hledáte.

 

VE KTERÉ MÍSTNOSTI BUDE KŘESLO UMÍSTĚNO?

Když si ujasníte to, co konkrétně od svého nového křesla čekáte, na řadě je jeho umístění. Ve které místnosti bude stát? Kolik je tam prostoru? Můžete si postupně dělat seznam toho, který požadavek je pro vás skutečně nevyhnutný, a rovněž toho, s čím se můžete rozloučit. Když toužíte po doplňku na podložení nohou, ale nemáte dostatek prostoru, ze seznamu to vyškrtněte. Křeslo by mělo vyhovovat nejen vašim osobním požadavkům, ale mělo by být i kompatibilní s prostorem, v němž se bude nacházet.

 

Když už si svoje vysněné a dokonalé křeslo vyberete, nezapomínejte na to,
že správná péče vám zaručí jeho dlouhou životnost.
Chcete-li ochránit čalounění před různými vlivy, můžete najít množství potahů,
dek nebo jiných doplňků, které vám pomohou povrch křesla ochránit.

 

Jaká je tedy konečná odpověď na naši otázku?

Dokonalé křeslo na míru existuje. Pro každého z nás však dokonalost znamená něco úplně jiného. Zatímco pro jednoho je to 100% pohodlí a komfort, pro jiného je to moderní, designový a možná úplně nepraktický kus.
A stále dokonalý.
Záleží jen na vás, jakému kusu dáte přednost.

Přidávání komentářů není povoleno.