This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Blog

DomůSedačkyKvalitní český nábytek. Proč kupovat od domácích výrobců?
Kvalitní český nábytek. Proč kupovat od domácích výrobců?

Kvalitní český nábytek. Proč kupovat od domácích výrobců?

Hledáte nový stůl, židle, sedačku nebo křeslo? Přemýšlíte i na tím, od jakého výrobce je koupíte? Obvykle se díváme spíš na cenu a na to, zda se nám daný výrobek, jednoduše řečeno, líbí. Tak proč je tedy důležité věnovat pozornost i tomu, odkud výrobek pochází? Proč si vybrat kvalitní český nábytek?

 

Říká se, že nejlepší je kupovat od domácích výrobců a dodavatelů. Proč bychom měli věnovat pozornost i tomu?

Situace posledních měsíců dovedla mnohé Slováky k tomu,
že začali nakupovat převážně prostřednictvím e-shopů a téměř polovina
dává přednost právě těm slovenským.
 (Zdroj: intrium.sk)

Podpořme domácí ekonomiku

Nákupem na domácím trhu můžete podpořit domácí ekonomiku a slovenské producenty. Pokud si vyberete slovenského prodejce, snížíte tím navíc i uhlíkovou stopu a pomůžete planetě.

Nejvyšší kvalita a služby

Známe to všichni. Něco se nám líbí na obrázku, a po doručení zjistíme, že výsledek úplně nekoresponduje s naší představou. Výhodou nákupu doma jsou i služby rychlejší výměny, případně reklamace. Může se také stát, že budete potřebovat něco upravit, změnit podle svých představ. A to neudělá lépe nikdo jiný než samotný výrobce, od něhož výrobek kupujete.

Na Slovensku stoupá úroveň kvality na všech stranách a to je důkaz toho, že o šikovné lidi není nouze a že jejich podpora nákupem doma má skutečně smysl.

Design na míru

Naše prodejny jsou ukázkou toho, že výhody nákupu doma jsou stále častější. Například při návštěvě naší pobočky a showroomu si můžete vybrat vše podle svých představ. Každý detail, který je pro vás důležitý, upravíme na míru.

Vlastní výběr čalounění, povrchová úprava a různé jiné estetické nebo funkční požadavky nejsou překážkou. Profesionální personál, prvotřídní služby a nábytek s delší životností, který vydrží skoro všechno. Vysněný kus nábytku můžete mít i vy. Ještě stále pochybujete o nákupu od domácích producentů?

Investice

Mnohé z nás chytila nákupní horečka, která začala s uvolňováním opatření. Po nákupní horečce však většinou následuje stadium šetření. Jak zajistit to, abychom na konci nákupní mánie neměli výčitky? Nakupujte s rozvahou.

Při koupi kvalitního kusu nábytku nebo jiné položky si vždy promyslete to, zda utrácíte rozumně. Investujte do kvality a nebudete litovat. Koupě kvalitní sedačky nebo křesla na míru, přesně podle vašich představ, má z dlouhodobého hlediska skutečně velký význam. Nemusíte se obávat toho, že po roce začne koloběh vybírání nové sedačky znovu. Kupte jednou, kupte moudře a ušetřete. A možná za rok za peníze, které byste dali za další sedačku nebo křeslo, můžete koupit něco jiného a udělat si radost.

Jaké jsou další výhody?

Široká a aktuální nabídka
Domácí výrobcové se většinou přizpůsobují požadavkům trhu, na němž působí. A tak víte, že daný kus nábytku je moderní nejen funkčně, ale i designově.

Variabilita
To je jedna z výhod výroby na míru. Máte jistotu, že váš soused si nekoupí totéž. Výrobce vám vyjde vstříc a upraví vše podle vašich požadavků.

Životnost
Společnosti chtějí dobré jméno, zejména na domácím trhu, a tak je důležité, aby udržovaly úroveň kvality. Výsledkem je dlouhá životnost, která zaručí spokojenost zákazníka.

Individuální přístup

Nakupujete-li u nás, dáme si záležet na tom, abyste si vybrali skutečně to, co chcete a potřebujete. Rádi vám poradíme. Na našich pobočkách máme ochotné a profesionální zaměstnance, kteří vás rádi obslouží a poradí vám jak s výběrem, tak i následnou péčí o daný kus.

Komfort a služby

Nákupem doma jste k výrobci blízko. Jakékoliv požadavky a služby vyřídíte rychle a bez problémů.

 

Při nejbližším nákupu zvažte to, od koho kupujete.
Podpořte domácí výrobu a domácí prodejce.
Pomůžete ekonomice, planetě a zároveň si můžete užívat množství výhod,
které z toho plynou. Už máte vybráno?

Přidávání komentářů není povoleno.