This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Blog

DomůSedačkyProč si koupit křeslo? Přečtěte si několik výhod.
Proč si koupit křeslo?

Proč si koupit křeslo? Přečtěte si několik výhod.

Představíme vám výhody pohodlí a komfortu v křesle.

Křesla vždy byla nedílnou součástí obytných prostor. Byly doby, kdy se na ně pozapomnělo a větší důraz se kladl na kompletní sedací soupravy. Ale teď hlásí návrat na scénu. 

A návrat je to nejen praktický, ale i moderní. Proč? Protože se nemusíte obávat, že by vám nové křeslo neladilo se zbytkem obývacího pokoje. Trendem je doplňkové křeslo – to je křeslo, které je jakýmsi kontrastem k sedací soupravě a nábytku. Stojí samostatně, a tak se vám otevírá celá škála možností. 

Je mnoho důvodů, proč lidé mají křesla rádi. Podívejme se společně na několik základních odpovědí na tuto otázku: „Proč si koupit židli?“

  • Prostor jen pro vás 

Křeslo v prostoru vám pomůže navodit pocit soukromí, pohodlí a jakési vítané samoty. I když bývá umístěné v otevřeném či velkém prostoru, při sezení v křesle víte, že tato chvíle v tomto křesle patří jen vám. 

  • Nádech neobyčejnosti 

Toužíte po změně, ale nechcete, aby byla příliš radikální? Právě k tomu vám poslouží neobyčejné křeslo a zároveň budete trendy. Křeslo nemusí ladit, nemusí zapadat do prostoru, a i tak bude prostor dokonalý. Upusťte od zažitých palet, zažitých vzorů a vyberte si takové, v jakém se budete cítit nespoutaně a pohodlně zároveň. 

  • Přenosné pohodlí 

Další výhodou křesla je to, že se snadno přemisťuje. Když k vám přijde návštěva a chce si sednou v místnosti, kde není dostatek židlí či dost velká pohovka, stačí do ní přesunout křeslo. Umožňuje i posezení před domem na terase nebo na balkóně, když je na něm pro křeslo dost místa. Není to běžné, ale kdo vám zabrání v honbě za pohodlím?

  • Všechno, po čem toužíte 

Křeslo se dá využít mnoha způsoby. Určitě vás už při čtení předchozího textu napadlo několik dalších. Jak trávíte čas o samotě nejraději? Čtete si? Odpočíváte u krásného výhledu z okna a pijete kávu? Rádi si natáhnete nohy? Možností je tolik, že se snad ani nedají všechny sepsat. 

Chcete si udělat přehled o tom, jaká křesla jsou právě v nabídce? Neváhejte aprohlédnete si ji tady. 

 

  • Křeslo = jednoduchá údržba 

Křeslo se dá snadno čistit vysokotlakým čističem (vapkou) či hadicí, což mu zaručuje dlouhou životnost. Některá křesla také můžete obléci do nových šatů – vyměnit jim potah. Polštáře a jiné snímatelné látkové komponenty se dají vyprat a udržet tak křeslo čisté a bez prachu (či jiných nevítaných látek). 

 

Než křeslo koupíte, raději si promyslete, od koho ho budete kupovat, aby se nestalo, že vám vaše vysněné křeslo vydrží méně než rok. Nezapomínejte na pravidelnou údržbu – a také na to, že důležitá je i výplň křesla a její kvalita. 

Přidávání komentářů není povoleno.